Допомога евакуйованим українцям в Японії

Іміграція

Фонд “Nippon Foundation”

Транспортні витрати на переїзд, витрати на проживання та допомога для облаштування житлового простору.

Nippon Foundation оголосила про намір виділити кошти на покриття видатків на переліт, а також витрат, пов’язаних з проживанням у Японії, для громадян України, які прибуватимуть до Японії у зв’язку із російською збройною агресією.

Деталі оголошення, а також анкета для запитів (японською та українською) розміщені за посиланням Humanitarian Assistance for People Displaced from Ukraine | The Nippon Foundation (nippon-foundation.or.jp) 

Міграційна служба Японії

Інформація для осіб, які прибули до Японії

Міграційна служба приймає заяви від осіб для отримання дозволу зміни статусу проживання на “Особливі види діяльності (1 рік)”, що дозволить вам працювати. Особи, які змінять свій статус на “Особливі види діяльності (1 рік)”, отримають посвідчення особи, яке називається “картка резидента”.
Якщо у вас це буде, ваше життя в Японії буде зручнішим, і ви зможете оформити національне медичне страхування. Тому, будь ласка, змініть свій статус проживання.
Якщо ви хочете змінити його, зателефонуйте до довідкової служби FRESC:
Номер телефону:0120-76-2029 (Безкоштовий)
Години роботи:з 9.00 до 20.00 (будні дні) з 9.00 до 17.00(субота, неділя, свята)
Підтримувані мови: легка японська, українська, російська, англійська, китайська, корейська, іспанська, португальська, французька, та інші.

Сайт:https://www.moj.go.jp/isa/support/fresc/ukraine_support.html